Slide background

KADEŘNICTVÍ

MANIKÚRA

PRODEJ VLASOVÉ KOSMETIKY

Slide background

KADEŘNICTVÍ

MANIKÚRA

PRODEJ VLASOVÉ KOSMETIKY

MANIKÚRA

Vizitkou každé ženy jsou její ruce a krásné nehty. Převládajícím trendem je stále technika gelu, která zpevňuje křehké ,lámavé a nekvalitní nehty. Do popředí se však dotává i klasická manikúra, nebo lak, který nám také zajistí krásné opečované nehty.

Gelový systém ( gelové nehty )

Pracujeme s nejoblíbenější a nejžádanější technikou UV gel. Je více možností jak zpevnit nehty, ale metoda gelu je nejvíce známá u spousty žen. Na nehty se nanese gel a dojde tak ke zpevnění na 3-4 týdny (dle rychlosti růstu nehtů zákaznice). Tato metoda není zdravotně závadná a tak ji mohou využít i těhotné nastávající maminky. Pokud Vám nikdy nehty nevyrostly tak nezoufejte, protože pomocí umělých (tzv.tipů) se vaše nehtové lůžko prodlouží a máte krásné dlouhé nehty. Pod nastavenýma tipama pak doroste Váš přírodní nehet a zhruba za 2-3 měsíce máte své vlastní dlouhé nehty. Metoda UV gelu lze nanášet i na Vaše krátké přírodní nehty, poté vypadají přirozeně a upraveně. Spousta zákaznic nemúže mít dlouhé nehty v zaměstnání proto myslíme i na ně a volíme tuto metodu krátkých nechtů s malým množstvím gelu. Vypadají tak jako upravené nalakované nehty bez gelu. Jelikož gel odrůstá z Vaším nehtem je potřebe každé 3-4 týdny přijít k nám a znovu opravit a nanést gel na celý nehet.

Gel – Lak

Strach z odřeného laku už je minulostí!! Novinkou která je teď aktuální a oblíbená je Gel-Lak. Nanáší se na přírodní nehty jako lak a vytvrdí se v UV lampě. Jeho odolnost je 14 – 28 dní podle kvality nehtů zákaznic. Tuto metodu volí zákaznice které pořebují mít nehty krásné upravené pro dannou příležitost a mohou si nechat gel-lak pak bezstarostně po dvou až třech týdnech u nás zase odstratnit. Nechty se nepoškrábou a jsou stále nalakované a lesklé. Tato metoda je velmi oblíbená u našich zákaznic.

P-Shine Japonská manikúra

Jsou mezi námi zákaznice, které dávají přednost velké přirozenost,i a proto jim nabídneme službu P-shine. Křehké a lámavé nehty jsou nejčastěji způsobeny dvěma příčinami, nedostatečným prokrvením nehtového lůžka a způsobem života. Manikúra P-shine pomáhá hned dvojím způsobem. Při zalešťování pasty i pudru dochází k prokrvení lůžka. Navíc jsou nehty po aplikaci chráněny tenkou voskovou vrstvičkou, která spolehlivě ochrání povrch nehtů. Po aplikaci nedoporučujeme nehty lakovat, protože lak a následně odlakovač vysušuje. Nechty mají po aplikaci vzhled nádherných lesklých nehtů. Vyzkoušejte, fungujete to už 400let.

Manikúra SPA nebo klasická

Manikúra obsahuje základní ošetření nehtů a rukou. Zkrácení, nebo zapilování přírodního nehtu, ošetření nehtové kůžičky.
Zákaznice má ruce ve voňavé lázni, pak probíhá ošetření. Na ruce se nenese i peeling a udělá se masáž voňavým krémem na prokrvení pokožky. Nakonec naneseme zákaznici výživu, lak popř. gel-lak.

Zdobení nehtů

Zdobení nehtů provádíme jak na přírodních tak na gelových nehtech. Používáme různé metody, avšak nejoblíbenější je zdobení razítek, stínování gelem, třpitky, kamínky. S každou zákaznicí se vždycky domluvíme a vybereme něco, co se jí líbí.

Parafín na ruce

Parafín je speciální vosk, který prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, zvyšuje krevní oběh, uvolňuje ztuhlé a bolestivé svaly. Zároveň zjemňuje tvrdou kůži. Po parafínové kúře jsou ruce hladké, jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže. Tuto kúru volí zákaznice většinou v období konce podzimu a zimy, kdy je sychravé počasí.

Fotogalerie